floare de cires

Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Urit

Urit 6 years, 5 months ago #409

• CinevaCaruiaIiPasa
Imi plac statiile noastre noi de prin tot Ialoveniul...mi-ar placea insa sa shi vad ca le respcta lumea...pe majoritatea dintre ele vad scris cu vopsea gras si murdar 9999md...oare nu se poate de fakut ceva ku asta? nu se poate de gasit administratorii siteului dat? sa-i puna cineva sa curete acolo unde au muradrit? e centrul Ialoveniului iar acolo...rusine...parca nu-i pasa nimanui....
Si mai e ceva...a fost cineva vara pe caldura la statia terminus de la statia autobuselor noastre iubite? Asa cind e mai cald...E un miros asa intepator...si o cararusa suspecta ce duce dupa statie....cred eu ca saracii soferi si taxatoare stiu mai bine ce-i cu cararusa si mirosul...si o gramada enorma de gunoi....gunoi ramas in urma lor..a soferilor si a taxatoarelor..care in lipsa de un wc si o urna makar cit de cit sunt "nevoiti" sa "faca" pe unde la cade...le-ar trebui macar ceva ca vine iarna si o sa se si vada pe zapada nivelul lor de cultura...
Trebuie sa facem ceva....

Re:Urit 6 years, 5 months ago #410

• Cris
Foarte urat din partea lor. Cred ca ar trebuie dati in judecata de catre Administratia Publica Locala.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.18 seconds

Curs valutar

oferit de: cursbnm.md

floare de cires